dış kapı modelleri

dış kapılar model ve ölçüye göre fiyatları değişmektedir fmsız iyatları etkileyen modeller üzerinde kullanılan malzeme fiyatları doğrudan etkilemektedir. Torun dekorasyon olarak birçok dış kapı modeli üzerinde değişiklik yapmak fiyatları hem yükseltme hemde düşğüre bilmektedir.firmamızı arayarak yaklaşık bir dış kapı ölçüsü vererek bizden fiyat alabilirsiniz beğenmiş olduğunuz dış kapı modelini camlı yada camsız olarak tercih edebilirsiniz dış kapılar malzeme  olarak üçtemel malzemeden oluşur bunlar şöyledir. çelik kapı malzemelerinden,aleminyum malzemeden,ferforjeden meydana gelir sırasıyla çelik kapı malzemesinden meydana gelen dışkapılar sağlam yeni nesil şık ve modası geçmeğen çizgiler taşır villa giriş kapısı olarakta tercih edilir veya mustakil bir evde oturuyorsanız ve izalasyon malzemesi olarakta dolaylı yoldan kullana bilirsiniz. ve enyaygın  olarak kullanılan          aleminyum doğramadan üretilen dışkapılar bilindik yaygın sağlamlığı ile ön plana   çıkmaktadır. aleminyum duşakabin malzemelirindede kullanılır hepimizin bildiği üzere paslanmaz ve dışkapılarda kullanılan aleminyum doğrama  çeşitleri metalin içinde katkı olduğundan oksitlenme de oluşmaz ferforjeden imal edilen dış kapı dış kapı modelleri diğerlerine göre farkı ise  en dış mekanlarda pencere korkulunda kullanılmasıdır. uyum gerektiren dış cephelerde tercih sebebidir. ve demir çelik karışımı bir malzemedir. kaynak yapılabilir. yıllar sonra ilk günkü gibi görünmesi için birkaç yılda bir boyanması yeterlidir.

Torun Çelik Kapı İmalatçısıTorun Çelik Kapı İmalatçısı Torun Çelik Kapı İmalatçısıTorun Çelik Kapı İmalatçısı

dış kapı ürününe taksit imkanı: dış kapı fiyatları itibari ile normal bir çelik kapıdan  daha pahalı olduğu için  dış kapı ürününe taksit imkanı sunmaktayız.Beğenmiş olduğunuz dış kapı modelini firmamıza bildiriniz  öncelikle dışkapı fiyatı alabilmeniz için bir ölçü belirtmeniz gererekmektedir.

Örneğin boyu 190cm eni 240 cm gibi ve beğenmiş veya istemiş olduğunuz bir özellik var ise bize bildirmeniz rica olunur

teslimat süresi: beğenilmiş olan model yada yılın belli bir sezonu dış kapı teslimat süresini doğrudan etkimektedir. bu etkileme süresi en fazla üçgünile sınırlıdır. en önemli unsur dış kapı modelinin teslimat süresini etkiliyor olmasıdır firmamız ekonamik seri olan dış kapı modellerini 10 ila 30 gün arasında teslim ederken lüks ve farklı dış kapı modellerini 15 ila 30 gün arasında teslim etmektedir.Firmamızdan dış kapıları montajsız olarakta teslim alabilirsiniz dış kapı imalatı özelve emek yoğun bir sektördür.

sipariş: bizimle iletişime geçerek yaklaşı ölçü bildirmeniz ve model bildirmeniz yeterli olacaktır sipariş verdikten sonra engeç 40 gün  en erken10 günde teslim olunur.Sipariş vermek için bizimle telefondan fiyat alabilirsiniz istanbulun bütün bölgelerine montaj hizmeti veren firmamız  ürünleri ister montajlı ister montajsız satın alabilirsiniz  dış kapıları şehirler arası kargo aracılığı ile göndermekteyiz siariş edilen dış kapı modelinin nekadar zaman da imal edilip monta edileceğini telefonda öğrene bilirsiniz.

dış kapı modelleri     torun dekorasyon  dış kapı modelleri

Reklamlar
  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: